Fotokroomprilliklaasid - 20% ja päikeseprilliklaasid - 25%

Praegu on õige aeg mõelda silmade kaitsmisele ereda päikesevalguse ja UV-kiirguse eest, et olla valmis päikeseliseks kevadeks ja suveks. Märtsis ja aprillis kehtib fotokroomprilliklaasidele soodustus - 20% ja päikeseprilliklaasidele  - 25%

Vespa prillid

Vespa on bränd, mis pikemat tutvustamist ei vaja. See on olnud vabaduse, nooruslikkuse ja magusa elu sümbol juba 70 aastat.

Nova optiliste päikeseprillide näidiste lõpumüük

Nova päikeseprillid on hinna ja kvaliteedi suhtelt üks parimaid võimalusi optilise päikeseprilli tellimiseks neile, kes ilma tugevusteta päikeseprillidega suve ja päikest nautida ei saa. Kuna uusi mudeleid on taas aprilliks saabumas, siis tühjendame ladu juba armsaks ja populaarseks saanud eelmisest kollektsioonist.

NOVA™ optilised päikeseprillid al. 85 €

Norman-Optikast on võimalik koostöös Vision RxLabiga tellida taskukohaseid optilised päikeseprillid. Meie kauplustes on kohapeal proovimiseks Nova™ RX-päikeseprillide näidised nii lastele, naistele ja meestele. Lisaks klassikalistele mudelitele leiab valikust ka kumerad spordiprillid.

TRANSITIONS® XTRACTIVE® tumenevad prilliklaasid

Transitions XTRActive prilliklaasid on loodud selleks, et kaitsta sinu silmi nii ereda päikesevalguse kui ka siseruumide häiriva valgustuse eest.

Transitions XTRActive prilliklaasid on esimesed toonimuutvad prilliklaasid, mis muutuvad tumedaks ka autos. Prilliklaasid reageerivad UV – kiirgusele ja madala sagedusega nähtavale valgusele, seetõttu tumenevad nad ka autos kuni 2. kategooria tumeduseni.

Tooted 1 kuni 10 koguarvust 54

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6