Vespa prillid

Vespa on bränd, mis pikemat tutvustamist ei vaja. See on olnud vabaduse, nooruslikkuse ja magusa elu sümbol juba 70 aastat.

1946 aastal, kui Itaalia alustas sõjajärgset linna ülesehitust, alustati Enrico Piaggio juhtimisel taastama Pontedera tehast. Enrico Piaggio otsustas tehase tegevuses keskenduda üksikisiku liikuvuse täiustamisele.

Tema ambitsioone saatis edu ning turule tuli stiiline sõiduk, mille disanis lennukiinsener Corradino D' Ascanio.

1946. aastal tuli välja MP6 prototüüp ja seda nähes kommenteeris Enrico Piaggio seda järgmiselt "Sembra una vespa!" ( Näeb välja nagu herilane!). 
Vespat esitleti avalikkusele esimest korda 1946. aasta aprillis Rooma golfiklubis. 
Endise aeronautilise embleemi asemel ehtis rollerit uus Piaggio logo. Nii sai alguse maailmakuulsa motorolleri lugu.

Vespa on ülemaailmselt tuntud bränd, mis näitab esteetilise ning tehnoloogilise innovaatilisuse vallas jätkuvalt eeskuju. Vespa 946 on suurepärane näide, kuidas näidata teed homsetele uuendustele austades ja säilitades samal ajal oma ajaloolist pärandit.

Vespa valikus on erinevad rolleri seeriad : Primavera, Sprint, GTS, PX, LXV.

Kõige tähtsamad on :

  • Primavera: Kõige nooruslikum ja dünaamilisem Vespa, müütiline ja värvikas.

  • Px: Klassikaline disain ja unikaalsed omadused, sportlik ja võimas.

  • 946 : Elegantne, ajatu ning tehnoloogiliselt kõrgel tasemel (käsitööna valmistatud detailid, ABS..)

Alates 2015 aastast, pakub Vespa oma valikus prilliraame ja päikeseprille. Kollektsioonid jaotuvad vastavalt Vespa motorolleritele : Primavera, PX ja 946.

Primavera : Prilliraamide kollektsioon peegeldab Primavera'dele iseloomulikku hinge: taskukohane, nooruslik, dünaamiline ja värvikas trendikate detailidega. Kõikidel Primaveradel on ühesugused prillisanga otsad ning neid on kerge ära tunda. Vespa logo on kõikidel päikeseprilliklaasidel.

PX: PX on vintage, stiiline ja trendikas. Prilliraamide kollektsioon pakub klassikalisi raame, mida on täiustatud trendikate ja šikkide elementidega. Kõik raamid on valmistatud Itaalias. Kõikidel PX'del on ühesugused prillisanga otsad ning neid on kerge ära tunda. Vespa logo on kõikidel päikeseprilliklaasidel.

946: Tõeline luksuslikkus. Vespa 946 taasloob oma legendi jäädes truuks pärandile ja kasutades eelnevaid kogemusi uusi mudeleid luues. Nii on ka prilliraamide ja päikeseprillide kollektsioonis olulised tehnilisus ning innovaatiline disain, käsitöömeisterlik lähenemine ja tulevikku vaatavad ideed käsikäes traditsioonidega. Kõik prilliraamid on valmistatud Itaalias.

Tutvu Vespa prilliraamidega siit ja päikeseprillidega siit.

Vespa kodulehekülge saad külastada siit.

 

Vespa motorollerite ajalugu pildis:

vespalogy

Vespa