Biotrue 120 ml+konteiner 72,5 €/l

8,70 €

Saadavus: Laos

Ülemiste keskus, Tallinn Kaart

Biotrue läätsehoolduslahus on mõeldud pehmete (sh silikoonhüdrogeel) kontaktläätsede igapäevaseks puhastamiseks, säilitamiseks, denatureerunud proteiiniladestuste eemaldamiseks, loputamiseks, keemiliseks (mitte kuumdesinfitseerimiseks) desinfitseerimiseks ja läätsede niisutamiseks. Lahus ületab desinfitseerimise efektiivsuses rahvusvahelisi standardeid. Lahus desinfitseerib juba nelja tunniga. Biotrue hooldusvedelikku võib kasutada peale avamist kuni 3 kuud.


Biotrue läätsevedelik ühendab endas kolme ainulaadset uuendust.


1. Biotrue koostise pH-tase kattub pisaravedeliku omaga. Biotrue pH-tase on sarnane pisaravedeliku pH-ga, võimaldades säilitada silma loomupärase toimimise ja kaitse.


2. Biotrue sisaldab hüaluronaani, niisutajat, mida leidub ka inimekehas, sealhulgas pisarates ja sarvekesta epiteelis. Tänu hüaluronaani sisaldusele hooldab Biotrue kontaktläätsi nii, et silmad säilitaks niisutatuse ja tervise.


3. Biotrue hoiab teatud kasulikud pisaravedeliku proteiinid aktiivsena. Proteiinid on kehaomased ained, mis kogunevad läätsepinnale juba esimeste kandmistundide jooksul. Proteiinid vähendavad välistegurite mõjul kontaktläätsede läbipaistvust, põhjustades hõõrdumistunnet, kuivust ja ebamugavust. Naturaalses olekus on teataud proteiinidel antimikroobsed omadused. Biotrue lahus on välja töötatud nii, et ta säilitaks naturaalses olekus kasulikud proteiinid aktiivsena ja eemaldaks denatureerunud proteiinid, et läätse kandmine oleks mugav terve päeva vältel.


Koostis: steriiline isotooniline lahus, mis sisaldab hüaluronaani, sulfobetaiini, poloksamiini, boorhapet, booraksit, edetaat dinaatrumi, naatriumkloriidi, duaalset desinfitseerimissüsteemi: polüminopropüülbiguaniidi 0,00013% ja polükvaterniumi 0,0001%.


Vaata siit videot kontaktläätsede puhastamise ning kasutamise kohta.