Eyezen™ EPS - puhkus silmadele

Digiseadmed on igapäevaelus olulised, kuid mõjutavad nägemist. Seadmeid vahetades ja pikslitest koosnevaid tähti vaadates peavad silmad iga kord erinevate kaugustega kohanema. Digiseadmed on kasulikud ja nauditavad, aga seavad meid samas silmitsi kahjuliku sinise valgusega ning mõjutavad oluliselt ka meie kehaasendit. Eyezen läätsed on välja töötatud vastavalt digitaalse elu vajadustele, pakkudes meile kaitset ja muutes kohanemise silmadele hõlpsamaks.

Eyezen prilliläätsed sobivad kõigile lühi- ja kaunägevatele inimestele vanuses 20-50 eluaastat.

90% tänapäeva inimestest kasutavad erinevaid digitaalseid seadmeid ja Eyezen läätsed muudavad nende kasutamise palju mugavamaks.

Eyezen™ prilliläätsedel on klaasi alaosas kaugele vaatamiseks vajalikust tugevusest väiksem tugevus selleks, et vähendada silmade koormust lähedale vaatamisel. Üleminekuid on erineva suurusega (0.4, 0.6, 0.85, 1.1 dptr), nägemise kontrollis valib optometrist sinule sobivaima. Eyezen™ prilliläätsed pakuvad tänu tugevuse üleminekule klaaside alaosas silmadele kestvat lõõgastunud nägemismugavust ja kaitset, sõltumata elustiilist ja harjumustest.

Eelised:

  • Mugav ekraane vaadata kas või terve päev
  • Hõlpsam lugeda väikseid tähti
  • Loomulik kehaasend nutitelefoni kasutamisel.

Essilor Eyezen™ EPS prilliläätsed aitavad silmi paremini fokuseerida mobiilseadmetes kuvatavale pisikele kirjale ja pikselkujutistele, suurendades lugemismugavust. Lisaks filtreerivad Essilor Eyezen Eyezen™ EPS prilliläätsed valikuliselt vähemalt 20% kahjulikust sinisest valgusest. 

Crizal Prevencia+: Veelgi suurema sinise valguse kaitsega Essilori pinnakate, mis vähendab pimestavate valgushelkide intensiivsust ja parandab ekraanikontrasti.

Prilliklaaside hind alates 152€/paar.