Milline on prillimood 2017 a sügis-talvel

[accordion]

Praegune prillimood tõi endaga kaasa plastikraami domineerimise vähenemise ning tasapisi näeb kollektsioonides enam metallraame ja metallist detailide kasutust. Erinevalt 2000 aastate algusega on uued metallraamid kollektsioonides peenemad, ilusa vormiga, pigem ümmargused ja harmoonilises kombinatsioonis plastikuga.

[accordion]

Prilliraamide värvitrendid

Sellel hooajal domineerivad tumedamad toonid. Hooaja soosikuks on kilpkonnakilbi muster erinevates värvides. Must, roosa kuld, hall, hõbe, läbipaistev, roosa, sinine, beež on samuti toonid, mida tasub prilliraame valides meeles pidada. Vaata lähemalt allpool.

Kilpkonnakilbi muster/sarvraamid

Kui soovid olla trendikas, siis kilpkonnakilbi mustriga raamid on praegu õige valik. Neid on valikus väga erinevates värvipalettides ning enda nahatooniga sobivat leida on kindlasti lihtne.

Sul on valikus kandilised kujud ning isegi plastikraami ja ninapatjade kombinatsioon: 

...või ümmargused: 

Kilpkonnamustrit võib leida väga erinevates värvitoonides:  

 

 

Või leia oma kilpkonnamuster moodsa kombineeritud raamina, kus alumine osa on hoopis õrn metall:

Läbipaistvad ja värvita prilliraamid ning pastelsed toonid

Kindlasti leia oma õige toon! Meie talvel võivad mõned toonid jääda kahvatuks, kuid kindlasti kuulub trendika prillikandja aksessuaaride hulka üks hele prilliraami paar. Kui sinu näo kujuga sobib, siis läbipaistvad raamid vali kandilised. Kandilised raamid sobivad näiteks ovaalse, ümara ja südamekujuga näoga.

 


Musta raamiga prillid

Musta raamiga prillid on sügis/talveks väga hea valik. Sobib suurepäraselt kõikide ametlike riietuste juurde.

 

    


Kuldsed metallraamid

Kulla kandmine on väärikas, elegantne ja saadab konkreetse signaali. Seega on loomulik kasutada imidži muutuseks just kuldseid raame. Ümmargusi kuldseid raame seostatakse sageli täpsusega ja see võib töökeskkonnas väga soodsa kuvandi luua. Kuldsed raamid on sageli meeste eelistuseks, kuid nad sobivad väga hästi ka naistele.

 

 

Punased, roosad ja lillad prilliraamid

Punane prilliraami värv koos oma roosa ja lilla variatsiooniga on taas moes ja suunitletud eelkõige naistele. Need armsad värvid vastavad hetke uusimatele moesuundadele, on julged ja ka suurimale fashionistale õige valik.

Julgematele soovitame kindlasti kassisilmseid punaseid raame. Armsaid mängulisi roosakaid toone sobib kanda tagasihoidlikematel või noortel naisterahvastel.

 

[/accordion]

[accordion]

Prilliraamide trendid kuju järgi

Kui vaadata prilliraami kuju, siis praegu on moes paksud prilliraamid, hipsterlikud kujud ja ümmargused prilliraamid. Klassikaliselt stiilsed kassisilmad ja kandilised raamid on samuti endiselt aktuaalsed.

Tugeva kulmujoonega prilliraamid

Rõhutatud kulmujoonega prillid on jõuline aksessuaar. See stiil sobib nii naistele kui meestele ning valikus leiab ka tamiilraamiga kujusid. Jõulist ülaosa saab kombineerida väga erinevate raami kujudega, nii kandilise kui ümmargusega jm.


Hipsterlikud prilliraamid

Hipsterlikud prilliraamid on erilisema kujuga, tavaliselt siiski kandilise baaskujuga. Kanna oma erilisi prilliraame stiilsete rõivastega, et oma loomingulist isikupära rõhutada.

See stiil sobib väga hästi nii meestele kui naistele.

Piloodiprillid

Sellel suvel olid väga populaarsed pilooditüüpi päikseprillid, kuid uue suunana on sama kuju  ilmumas tavaprilliraamide moodi.

Kassisilmsed prilliraamid

Kassisilmsed raamid on ja jäävad naiste stiilseteks aksessuaarideks, mis sobivad nii akadeemilisse keskkonda kui ka ärimaailma. Nad rõhutavd otsusekindla naise isikupära.

Ümmargused prilliraamid 

 

Suured prilliraamid

Oma isikupära saad rõhutada ka rõhutatult väga suurte prilliraamide abil. See mood ei ole veel kuhugi kadunud.

[/accordion]