Optilised päikeseprillid alates 88€

Hästi istuvad päikeseprillid kaitsevad sinu silmi UV-kiirguse, liigse valguse ja pimestuse eest ning tuulest ja tolmust. Optiliselt kvaliteetsete päikeseprillidega saate näha värve ja maastikku moonutusteta.

Polaroidklaasid eemaldavad tõhusalt peegeldused näiteks märgadelt pindadelt või veelt. Eriti hästi sobivad need autosõiduks ja vee aladega tegelemisel. Polariseeritud prilliklaasidel on filter, mis blokeerib polariseerunud valguskiiri ja nii on vaatamine päikeseprillidega selgem ja teravam, värvimuutused on viidud miinimumini. Polariseeritud prilliklaasid on soovitatavad kõigile peale pilootide.

Pruun klaasitoon on sinise valguse jaoks parim filter, nii et ümbrust saab häguse ilmaga ka eredalt näha. Hall toon kaitseb tõhusalt väga päikselise ilmaga. Rohelised ja hallid värvid jäävad kõige realistlikumaks, valgus ja varjud on hästi eraldatud. Meie spetsialistid aitavad teil kaupluses leida teile sobivaimad päikeseprillid.

NOVA™ PÄIKESEPRILLID SINU PRILLITUGEVUSTEGA

Nova™ päikeseprillide prilliklaasid on valmistatud digitaalse tehnoloogia abil. Tänu sellele on klaasid kosmeetiliselt ilusad, kerged ja nägemine moonutuste vaba. Oma prillitugevustega Nova™ päikeseprillid näevad ette pannes peaaegu samasugused välja nagu tavalised päikeseprillid. Nova™-prilliklaasidel on vett ja mustust hülgav antistaatiline pind ja peegeldusvastane kate klaasi sisepinnal. Prilliklaasid saab tellida ka polariseerituna.

  • Laste optilised päikeseprillid alates 59 eurost 
  • Noorte optilised päikeseprillid alates 79 eurost 
  • Täiskasvanute optilised päikeseprillid alates 88 eurost 
  • Sportpäikeseprillid sinu prillitugevustega alates 116 eurot 
  • Polariseeritud prilliklaasidega optilised päikeseprillid alates 156 eurot
  • Progresseeruvate ehk mitmevaateliste klaasidega päikeseprillid alates 150 eurot 


Täpsem info ja mudelivalik kauplustes. Vaata SIIT kõiki Nova™ päikeseprille.