NOVA™ optilised päikeseprillid al. 85 €

Päikeseprilliklaasidest on valikus nii ühevaatelised kui ka progresseeruvad ehk mitmevaatelised prilliklaasid. Mõlemat klaasitüüpi on võimalik tellida ka polariseerituna, et nägemine oleks veelgi selgem. Lisaks on prilliklaasi tagapinnal peegeldumisvastane pinnakate, mis vähendab peegeldusi klaasi tagapinnalt. Klaasitooni valikus on erineva tumedusastmega pruunid, hallid, rohelised toonid, ühtlased ja üleminekuga värvid ning peegelkattega klaasid. Kõikidel päikeseprillidel on 100%-line UV-kaitse. 

Nova™-prilliklaasid on valmistatud digitaalse tehnoloogia abil. Tänu sellele on klaasid kosmeetiliselt ilusad, kerged ja nägemine moonutuste vaba. Materjali valikus on plastikmaterjalid murdumisnäitajatega 1.56 ja 1.67 ning polükarbonaatmaterjal. Polükarbonaatmaterjali eelistatakse eelkõige sportpäikeseprillides, sest see on kergem kui teised plastikmaterjalid ning üks löögikindlamaid plastikuid. Tellida saab tugevusi vahemikus sph +5.75...-6.0 cyl kuni 4 vastavalt valitud mudelile.

Polariseeritud prilliklaasid 

Polariseeritud valguse tekitavad peegeldunud ja hajutatud valguskiired. Näiteks märjalt asfaldilt või veepinnalt tagasipeegelduv valgus. Seetõttu halveneb nii kaugele kui ka lähedale vaatamise teravus, silmas võib esineda ebamugavustunnet ja pinget. Polariseeritud prilliklaasidel on filter, mis blokeerib polariseerunud valguskiiri ja nii on vaatamine päikeseprillidega selgem ja teravam, värvimuutused on viidud miinimumini. Valikus on lisaks klassikalisele pruunile ja hallile ka rohelist tooni polariseeritud päikeseprilliklaasid polükarbonaatmaterjali korral.

  • Polariseeritud prilliklaasidega päikeseprillid maksavad alates 194 eurot
  • Noorte optilised päikeseprillid algavad 85 eurost
  • Laste optilised päikeseprillid algavad 67 eurost
  • Täiskasvanute mudelid alates 101 eurost
  • Progresseeruvad päikeseprillid 1.56 murdumisnäitajaga on alates 164 eurot


Täpsem info ja mudelivalik kauplustes.

Vaata SIIT kõiki Nova™ RX-päikeseprille.