Kõik päikeseprilliklaasid -30%

Hästi istuvad päikeseprillid kaitsevad sinu silmi UV-kiirguse, liigse valguse ja pimestuse eest ning tuule ja tolmu eest. Optiliselt kvaliteetsete päikeseprillidega saate näha värve ja maastikku moonutusteta.

Pruun klaasitoon on sinise valguse jaoks parim filter, nii et ümbrust saab häguse ilmaga ka eredalt näha. Hall toon kaitseb tõhusalt väga päikselise ilmaga. Rohelised ja halli tooni klaasid jätavad värvid kõige realistlikumaks, valgus ja varjud on hästi eraldatavad. 

Ühtlase tooniga 85% tumedad päikeseprilliklaasid nüüd alates 38.50 €/paar.

Polaroidklaasid eemaldavad tõhusalt peegeldused näiteks märgadelt pindadelt või veelt. Eriti hästi sobivad need autosõiduks ja veespordialadega tegelemisel. Polariseeritud prilliklaasidel on filter, mis blokeerib polariseerunud valguskiiri ja nii on vaatamine päikeseprillidega selgem ja teravam, värvimuutused on viidud miinimumini.

Polariseeritud päikeseklaaside hinnad alates 94.50 €/paar.

Nova™ päikeseprillide prilliklaasid on valmistatud digitaalse tehnoloogia abil. Tänu sellele on klaasid kosmeetiliselt ilusad, kerged ja nägemine moonutustevaba. Oma prillitugevustega Nova™ päikeseprillid näevad ette pannes peaaegu samasugused välja nagu tavalised päikeseprillid. Nova™-prilliklaasidel on vett ja mustust hülgav antistaatiline pind ja peegeldusvastane kate klaasi sisepinnal. Prilliklaasid saab tellida ka polariseerituna ning nii ühevaatelistena kui progresseeruvatena.

Kõik Nova optilised päikeseprillid on nüüd 20% soodsamad.

Fotokroomsete klaaside uus põlvkond.

Sellel kevadel saame pakkuda Teile fotokroomsete klaaside uuenenud 8nda põlvkonna tooteid.  Fotokroomsed ehk isetumenevad prilliklaasid on toas heledad ning õues tumenevad vastavalt UV-kiirgusele. Uue põlvkonna klaasid tumenevad nüüd veelgi kiiremini ning väljas päikesevalguse käes muutuvad tumedamaks kui varem ning kaitsevad silmi seetõttu ka rohkem.

Lisaks traditsioonilistele halli, pruuni ja rohelist tooni klaasidele saame pakkuda nüüd ka lillat, sinist, rohekashalli ning punakaspruuni tooni isetumenevaid klaase.

Isetumenevad ehk fotokroomsed prilliklaasid sobivad sulle:

•    Kui veedad palju aega õues ja autos

•    Soovid silmadele enam kaitset silmade valgustundlikkuse tõttu või suhtud silmade kaitsmisesse tõsiselt

•    Soovid kasutada silmade kaitsmiseks mitmeotstarbelist toodet

Fotokroomsed prilliklaasid alates 84 €/paar.

Transitions XTRActive prilliklaasid on loodud selleks, et kaitsta sinu silmi nii ereda päikesevalguse kui ka siseruumide häiriva valgustuse eest.

Transitions XTRActive prilliklaasid on esimesed toonimuutvad prilliklaasid, mis muutuvad tumedaks ka autos. Prilliklaasid reageerivad UV – kiirgusele ja madala sagedusega nähtavale valgusele, seetõttu tumenevad nad ka autos kuni 2. kategooria tumeduseni.

Transition XTRActive klaasid on kõige tumedamad igapäevased fotokroomsed klaasid saadaval.

•    Õues väga tumedad (88% 35°C juures)

•    Reageerivad ka autos (kuni 50% 27°C juures)

•    Siseruumis viibides klaasil kerge toon (18%)

•    100% UVA ja UVB – kaitse

•    Saadaval lisaks hallile toonile ka pruun toon

Transitions XTRActive prilliklaaside hinnad alates 94.50 €/paar.

Just Sinule sobivad päikeseklaasid aitavad valida meie kogenud teenindajad kõikides Norman-Optika kauplustes.

 

Nägemise kontrolliks broneeri aeg siit.