Essilor Visioffice® 3D mõõtmine nüüd Ülemiste esinduses

Tutvustame teile uut Essilori mõõtmissüsteemi progresseeruvate prilliklaaside määramiseks: Visioffice® 2.

Progresseeruvad prilliklaasid on oma ehituselt keerukamad kui ühevaatelised, kuna nende eesmärgiks on võimaldada prillikandjal näha kõikidele erinevatele vaatekaugustele prillitugevustest sõltumata.
Tänapäevased prillikandjate nõudmised ja töötamisharjumused juba ainuüksi digiseadmete kasutamise tõttu seavad ka suuremad nõudmised prilliklaasidele.
Essilor Varilux progresseeruvad prilliklaasid on disainitud selliselt, et üleminekud erinevate tugevuste vahel oleksid võimalikult sujuvad ning äärealad moonutustevabad. Nii täpse optikaga prilliklaasid vajavad ka võimalikult täpseid mõõtmisi.

Visioffice® võimaldab teha ülitäpseid 3D mõõtmisi, mis arvestavad inimese nii füsioloogilisi kui ka käitumuslikke eripärasid, näiteks pea pööramisel või lugemisel. Täpse HD-kaamera abil kaardistatakse prilliraamide asend ja kaugus silmast, mõõdetakse kummagi silma optiline keskpunkt ja pöörlemiskese ning tuvastatakse juhtsilm.

Mida paremini sobitatud prilliraamid ja täpsemini mõõdetud prilliklaasid, seda kiirem on uute prillidega harjumine ning oluliselt mugavam ja pingevabam on nägemine kõikidele vaatekaugustele ilma liigsete pealiigutusteta.

Visioffice® süsteemiga on võimalik mõõtmisi teha Norman-Optika Ülemiste keskuse esinduses.