Millised prilliraamid sobivad sinu stiiliga?

Alates kasutuselevõtust 14. sajandil on prilliraamid väga palju edasi arenenud. Algselt oli tegu ainult vahendiga, mis aitas inimestel paremini näha, nüüd on aga prillid lisaks ka moeaksessuaar.

Bally - uus kaubamärk Norman-Optikas

Bally on Šveitsi luksusfirma, mis loodi aastal 1851 Carl Franz Bally ja tema venna poolt. Algselt toodeti käsitsi jalanõusid. 1870. aastaks oli Bally tõusnud Euroopa juhtivamaks jalanõude valmistajaks. Hoolimata mehhaniseeritud tootmisest, oli nende kvaliteet luksuskauba standardiks tänu väga heale materjali kvaliteedile ning peenele viimistlusele. Tänasel päeval on Bally brändi valikus veel ka rõivad, aksessuaarid ja kotid nii naistele kui ka meestele.

UV-kiirgus ja silmad

UV-kiirgus mängib tervises olulist rolli. Selle mõjul toodab inimese nahk previtamiini D3, millest sünteesitakse D3 vitamiini. Uuringud on näidanud, et mõistliku päevitamise korral tugevneb immunsüsteem ja tõuseb füüsiline koormustaluvus ning töövõime. Probleemid ja haigused tulenevad aga liigsest UV-kiirguse mõjust.

Lähitööks sobilikud prilliklaasid

Seoses vanusest tingitud muutustega on iga paari aasta järel vaja oma lugemisprillide tugevus vahetada kangemate vastu. Mõnel inimesel muutub lähinägemine kiiremini, teistel aeglasemalt. Küll aga võib meid kõiki tabada mingil hetkel halb üllatus: uute lugemisprillidega ei ole võimalik enam kõiki (töö)ülesandeid sama edukalt sooritada.

Tooted 71 kuni 75 koguarvust 75

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 1
  2. ...
  3. 4
  4. 5
  5. 6
  6. 7
  7. 8