Kontaktl. AirOptix Aqua Colors

16,75 €

Saadavus: Laos

Alconi AirOptix silikoonhüdrogeelläätsed nüüd FreshLook Colorblends toonides! Kõige enam hapnikku läbilaskvad värvilised läätsed saadaval.

AirOptix Colors on AirOptix läätsede uusim täiendus pakkudes kaunist värvitooni ja ülimat kandmismugavust. Läätsede siidpehme pind vähendab oluliselt deposiitide kogunemise tõenäosust läätsedele, mis lisab veelgi kasutusmugavust. Läätse pinna unikaalne plasmatöötlus väldib proteiinide ladestumist läätse pinnale ja hoiab läätse kauem puhtana. Läätsi võib kasutada päevaste läätsedena kuni 1 kuu. Asfääriline läätsedisain tagab hea nägemisteravuse.

AirOptix Colors värvilised läätsed sobivad nii heledatele kui ka tumedatele silmadele ja annavad väga loomuliku tulemuse tänu FreshLook ColorBlends patenteeritud 3-in-1 värvidele, mis sulanduvad sinu oma silmavärviga. Saadaval 9-s värvitoonis: pure hazel, brown, honey, green, gray, blue, brilliant blue, gemstone green, sterling gray. Kõik meil müüdavad värvilised läätsed on saadaval ka null-läätsedena (0.0), kui ei ole vaja nägemist korrigeerida. Pildil on illustratiivne tähendus, tooni lõpptulemus sõltub oma silmavärvist.


Karbis on 2 läätse. 1 karp= 2tk

Kandmisrezhiim Päevane, Kuni 1 kuu
BC 8.6
Disain asfääriline
Materjal Lotrafilcon B (silikoonhüdrogeel)
Veesisaldus 33 %
Dk/t 138
UV-kaitse Ei
Tootja Alcon
Bränd AirOptix
Tarneaeg 1-2 nädalat
16,75 €