Tagasiside

 

Hea klient!

Teie soovid, ootused ja tähelepanekud on meile väga olulised!

Palun täpsustage siin, mis teile meie kauplustes head meelt valmistas või mida annaks parandada.

Vaatame teie kirja üle ja teeme kõik endast sõltuva, et teil oleks põhjust meie teenindusega väga rahul olla.

[accordion]

Loe ka teiste klientide tagasisidet siit

Tauno V. 23.06.2021

Vaatasime lastele päikeseprille nii muuseas, kuna juhtusime prillipoest mööduma. Teie Ülemiste keskuse kaupluses on väga toredad ja abivalmid töötajad. Lähedal asuvates kauplustes sellist klienditeenindust ei kohanud. Saime Teie kauplusest vajalikud soovitused päikeseprillide osas ja meiega tegeldi suurepäraselt. 5 aastane poiss sai omale uued päikeseprillid ning mina vanemana hea ja asjakohase nõu ostu sooritamisel. Suur kiitus.

Mari K. 20.06.2021

Just tulin Ülemiste Norman Optikast. Suur-suur aitäh! Kuna ma teadsin üsna kindlalt oma soove, asusime prille valima. Teenindaja tuli, kuulas ära ja küsis küsimusi ning... esimesed prillid, mis ta proovimiseks tõi, olid ideaalsed

Erki 14.02.2021

Tere! Käisin eile ülemiste keskuses prille ostmas. Sain siiani parima prillide ostmise kogemuse osaliseks. Teenindaja oli viisakas ning proaktiivne ja aitas kiiresti sobiva prilliraami välja valida. Optometrist kiire ja professionaalne, selgitades kõike, mis vaja enne kui ma ise jõudnuks küsida. Aitäh!

Sirje ja Arno M. 12.02.2021

Tänan Lasnamäe Prisma prillipoe eilseid teenindajaid väga meeldiva ja kiire teeninduse eest! Jätkugu teil jõudu ja tervist edaspidiseks!

 

Mari-Liis O. 11.02.2021

Soovin tänada optometristi, kes 06.02 (Mustika keskus) minu silmad kontrollis ning mulle sobivad prillid vormistas. Need on neljandad prillid minu elus, aga esimesed millega ma tõesti näen ja millega halb ei hakka. Olles distantsõppes pikki päevi arvuti taga, tekkisid mul tugevad peavalud. Õhtuks ei suutnud ma üldse enam ühtegi ekraani vaadata, sest lihtsalt nii halb hakkas. See oli suur probleem. Uute prillidega ei ole pea veel kordagi valutanud ning õppimine on poole lihtsam. Olen väga tänulik! Kahjuks ei tuvasta ma paberitelt optometristi nime, aga loodan et edastate minu tänusõnad. 

Aavo K. 10.02.2021

Tere, Soovin tänada Ülemiste kaupluse töötajaid ja eriti optometrist K. Tuulik-ut väga asjaliku ja meeldiva teeninduse eest! Lisaks, sain uued prillid kätte kiiremini, kui lubatud. Jätkake samas vaimus!

Regina K. 23.01.2021

Tere, soovime südamest tänada ja kiita professionaalse teeninudse eest! Täna 23.01.2021 külastasime Teie kauplust Mustika keskuses. Meid teenindas heledapäine naisterahvast, kahjuks nimesilti ei märganud vaadata. Temast kiirgub ainult positiivsust ja on näha, et inimene teeb täpselt seda, mida armastab! Palume kiituse ja tänud teenindajale edastada! Suur aitäh!

Triin K. 29.10.2020

Soovin kiita klienditeenindajat.

Külastasin laupäeva õhtul Ülemiste keskuses Norman Optika kauplust, ning soovin kiita sealset klienditeenindajat, kes oskas väga asjaliku nõuga mulle prillid müüa, mis mulle vist isegi sobivad :)

Klienditeenindaja nime ma kahjuks ei mäleta, kuid ta oli tumedate pikkade juustega ja kandis kuldsete raamidega stiilseid prille. Ma olin juba mitmes prillipoes eelnevalt käinud ja üsnagi ärritunud, kuna ühes poes ei olnud klienditeenindajatel kliendi jaoks aega ja teises ei suutnud klienditeenindaja kuidagi kaasa mõelda ja  ei saanud isegi aru, et prilliraamid väikesed on. Norman Optikasse sisse astudes olin juba eelarvamuste küüsis, kuid sain teenindajalt piisavalt tähelepanu ja kaasamõtlemist ja, mis kõige olulisem ilusad prillid. Igal juhul on järgmisel korral teada, milline on minu esmane eelistus.

Olete enda prillipoe ketti suurepärased teenindajad valinud.

Jaana 04.10.2020

Tere! Kiidan Mustika Keskuses oleva kaupluse töötajaid. Sõbralikud, heatahtlikud, abivalmid. Kiire vastuvõtt, professionaalne soovitus. Väga meeldiv teenindus!

Pille K. 01.10.2020

Tere. Tahan väga kiita Kuressaare kaupluse töötajaid, eriti optometrist Kairet Seppa! Tema abiga olen saanud alati parimad prillid, sõbraliku ja abivalmis teeninduse ja häid nõuandeid! Olen ka teised pereliikmed suunanud Norman Optika klientideks ja mujale prillipoodidesse pole kellelgi enam asja olnud ;) Väga tore, et avanes võimalus kiita parimaid! Aitäh!

Tiivi R. 31.08.2020

Külastasime täna, 31.08, Tartus Tasku keskuses Norman optika poodi, et soetada tütrele uusi prille. Eelmisel korral (paar aastat tagasi) saime väga meeldiva, suurepärase nõustamise - teenindamise osaliseks. Poe valisime just meeldiva teeninduse ootuses. Seda me ka saime! Meid teenindas soe, sõbralik ja hoolitsev müüja. Kahjuks ostlemise käigus unustasime müüja nime vaadata! Täname teid suurepärase teeninduse eest! Palun edastage meie tänu selle poe töötajatele!

Kristi L. 06.08.2020

Tere! Tahan tänada ülimalt meeldiva ja professionaalse teeninduse eest töötajat, kelle käest ostsin Ülemiste Norman Optikast pühapäeval, 2. augustil päikeseprillid! Kahjuks ei leidnud ma tśeki pealt minuga tegelenud inimese nime, kuid ehk mäletab ta ise, et müüs mulle Bvlgari päikeseprillid. Igatahes- super kogemus! Nii meeldivat ja professionaalset müüki pole ammu kohanud! Harva kui leian aega ja viitsimist tagasisidet anda, aga praegu tundsin kohe, et tahan seda väga teha. Aitäh veelkord! Loodan et see tagasiside jõuab õige inimeseni. Sellised inimesed on pärlid! Kõike head soovides, Kristi L.

Keily V. 21.07.2020

Tere! Külastasin 4. juulil koos oma elukaaslase ja ämmaga teie Ülemiste esindust. Saime väga meeldiva kogemuse osaliseks! Nii head, vajalikku ja täpset abi ei saanud me ühestki teisest prillipoest. Soovin siinkohal kiita meiega tegelenud prillispetsialisti Annit, kelle abil saidki prillid nii mu elukaaslane kui ka ämm. Mõlemad on nüüd prille kandnud igapäevaselt üle kahe nädala ja muudkui kiidavad! Klienditeenindaja Anni asjatundlik lähenemine jääb pikaks meelde! Aitäh-aitäh veelkord! Külastan teie prillipoodi kindlasti veel ja soovitan sõpradelegi!

Viivi L. 01.04.2020

Tere NormanOptika. tänan, et sel keerulisel ajal kauplused avatuna veel hoiate. Kaotasin oma lugemisprillid ära ja ilma ei saa kuidagi hakkama, töötan meedikuna. Sain kiiresti Pärnu esindusse konsultatsioonile Egeli juurde, ta on fantastiline. Hoidke teda!!! Uued prillid samal päeval kätte uskumatult suurepärane võimalus, ma saan jälle normaalselt tööd teha. Suur kummardus ja südamest tänulik Pärnumaalt pärit hädaline. Olge terved! Viivi

Nele 14.03.2020

Tere! Tahan kiita suurepäraseid teenindajaid, nime kahjuks ei mäleta, Ülemiste keskuse Norman-Optika prillipoes. :) Oli väike soov prillisangad painutada ja parjaks saada ja nüüd prillid nagu uued peas, istuvad palju paremini. Töö tehti kohapeal kiirelt ja tasuks võeti vastu vaid minu tänusõnad! Palju edu ja kena kevade ootust Teie meeskonnale! Nele :)

Eero M. 25.04.2017

Tere! Kiidaksin väga sooja ja meeldiva ning asjaliku teeninduse eest Rävala pst Norman Optika kaunist müügikonsultanti Liis Aunapuu'd. Eelistan Norman Optikat hea tootevaliku tõttu teistele optikapoodidele ning ostsin teilt juba mitmendad prillid. Meeldiva teeninduse tõttu teen ka oma järgmised ostud kindlasti teie juures.

 

Mariliis A. 09.02.2017

Tere, sooviksin kiita Mustika keskuse prillipoe müügikonsultant Astrid Carrolli väga professionaalse teeninduse eest (04.02.2017). Olen oma elus mitmeid prille ostnud, kuid nii personaalset ja põhjalikku teenindust ei ole veel enne saanud. Teenindaja oskas hinnata kliendi näokuju ja sobivaid prille soovitada ning oskas välja tuua, miks üks või teine prillipaar sobib/ei sobi. Samal ajal ei olnud ta pealetükkiv, vaid jättis mulle kui kliendile vaba ruumi otsustada ning ka omaette valida. Ka prillidele järgi minnes (sain prillid kätte lausa 6 päeva enne tähtaega!) oli teenindajaks pr. Carroll ning vaatamata sellele, et oli suhteliselt tööpäeva lõpp, oli ikkagi väga särav ja sõbralik teenindus ning lahkusin poest naeratus näol. Aitäh! Kõike head soovides, Mariliis A.

 

Urve A. 17.06.2016

Tellisin prillid ja sain järgmisel päeval kätte. Tahan tänada super teeninduse eest.Maailm hoopis helgem.Kindlasti külastan teid jälle.

 

Rein L. 11.01.2016

Käisin täna teie prillipoes, mis asub Mustika keskuses. Mul oli väga hea meel kogeda äärmiselt sõbralikku ja asjatundlikku teenindust. Oleks rohkem selliseid teenindajaid! Aitäh!

 

Merje E. 11.12.2015

Olen väga rahul teie kiire teeninduse ja hea kvaliteediga ja kui mõõdud ilusti raamidel antud on hästi mugav ja rahulik e-poest osta. Varem polnud raami laiust antud, nüüd on sellega ka korras, see on oluline nagu nina vahegi, et prillid hästi peas püsiksid.

Suured tänud teile, kaunist jõuluaega ja rõõmurohket aastalõppu soovides püsiklient Merje!

[/accordion]