Ettevõtte tutvustus

Norman-Optika on 1992. aastal asutatud perefirma. Hetkel on meil 8 kauplust üle Eesti, mis asuvad Tallinnas, Pärnus, Kuressaares, Tartus ja Haapsalus. Meie kõigis kauplustes on nägemise kontrolli kabinet, milles töötab optometrist. Kuues poes on prilliklaaside lihvimise aparatuur, tänu millele saame pakkuda kiiret ja professionaalset teenindust.

Norman-Optikas on

  • Professionaalne klienditeenindus ja mitmekülgne kaubavalik

Meie meeskond annab igapäevaselt parima, et pakkuda kliendile mitmekülgset prilliraamide ja -klaaside valikut koos asjatundlike nõuannete ja konsultatsiooniga. Meie klienditeenindajad ja optometristid on hea meelega nõus erinevad valikud lahti seletama, et saaksid teha enda soovide ja vajadustega kooskõlas sobivaima valiku.

  •  Eksklusiivsed brändid

Oleme 1994. aastast alates Prantsuse optikafirma L'AMY edasimüüja Eestis. Vaid Norman-Optikas on müügil kuulsad kaubamärgid nagu Bally, Kenzo, Cerruti 1881, Rochas, Sonia Rykiel, Balmain, Columbia, Chevignon.

  • Innovatiivsus

Külastame igal aastal optikamaailma suurimaid messe, et olla kursis uusimate moesuundade ning tehniliste võimalustega. Oma kogemusi ja teadmisi rakendame Norman-Optika prillipoodide arendamisel. Suudame pakkuda väga kõrgel tasemel nägemise kontrolli ja prilliklaaside lihvimisteenust. 

Oleme siin, et aidata leida parimaid valikuid Sinu nägemise heaks. Olete alati oodatud!