Tagasiside

 

Hea klient!

Teie soovid, ootused ja tähelepanekud on meile väga olulised!

Palun täpsustage siin, mis teile meie kauplustes head meelt valmistas või mida annaks parandada.

Vaatame teie kirja üle ja teeme kõik endast sõltuva, et teil oleks põhjust meie teenindusega väga rahul olla.

[accordion]

Loe ka teiste klientide tagasisidet siit

Jaana 04.10.2020

Tere! Kiidan Mustika Keskuses oleva kaupluse töötajaid. Sõbralikud, heatahtlikud, abivalmid. Kiire vastuvõtt, professionaalne soovitus. Väga meeldiv teenindus!

Pille K. 01.10.2020

Tere. Tahan väga kiita Kuressaare kaupluse töötajaid, eriti optometrist Kairet Seppa! Tema abiga olen saanud alati parimad prillid, sõbraliku ja abivalmis teeninduse ja häid nõuandeid! Olen ka teised pereliikmed suunanud Norman Optika klientideks ja mujale prillipoodidesse pole kellelgi enam asja olnud ;) Väga tore, et avanes võimalus kiita parimaid! Aitäh!

Tiivi R. 31.08.2020

Külastasime täna, 31.08, Tartus Tasku keskuses Norman optika poodi, et soetada tütrele uusi prille. Eelmisel korral (paar aastat tagasi) saime väga meeldiva, suurepärase nõustamise - teenindamise osaliseks. Poe valisime just meeldiva teeninduse ootuses. Seda me ka saime! Meid teenindas soe, sõbralik ja hoolitsev müüja. Kahjuks ostlemise käigus unustasime müüja nime vaadata! Täname teid suurepärase teeninduse eest! Palun edastage meie tänu selle poe töötajatele!

Kristi L. 06.08.2020

Tere! Tahan tänada ülimalt meeldiva ja professionaalse teeninduse eest töötajat, kelle käest ostsin Ülemiste Norman Optikast pühapäeval, 2. augustil päikeseprillid! Kahjuks ei leidnud ma tśeki pealt minuga tegelenud inimese nime, kuid ehk mäletab ta ise, et müüs mulle Bvlgari päikeseprillid. Igatahes- super kogemus! Nii meeldivat ja professionaalset müüki pole ammu kohanud! Harva kui leian aega ja viitsimist tagasisidet anda, aga praegu tundsin kohe, et tahan seda väga teha. Aitäh veelkord! Loodan et see tagasiside jõuab õige inimeseni. Sellised inimesed on pärlid! Kõike head soovides, Kristi L.

Keily V. 21.07.2020

Tere! Külastasin 4. juulil koos oma elukaaslase ja ämmaga teie Ülemiste esindust. Saime väga meeldiva kogemuse osaliseks! Nii head, vajalikku ja täpset abi ei saanud me ühestki teisest prillipoest. Soovin siinkohal kiita meiega tegelenud prillispetsialisti Annit, kelle abil saidki prillid nii mu elukaaslane kui ka ämm. Mõlemad on nüüd prille kandnud igapäevaselt üle kahe nädala ja muudkui kiidavad! Klienditeenindaja Anni asjatundlik lähenemine jääb pikaks meelde! Aitäh-aitäh veelkord! Külastan teie prillipoodi kindlasti veel ja soovitan sõpradelegi!

Viivi L. 01.04.2020

Tere NormanOptika. tänan, et sel keerulisel ajal kauplused avatuna veel hoiate. Kaotasin oma lugemisprillid ära ja ilma ei saa kuidagi hakkama, töötan meedikuna. Sain kiiresti Pärnu esindusse konsultatsioonile Egeli juurde, ta on fantastiline. Hoidke teda!!! Uued prillid samal päeval kätte uskumatult suurepärane võimalus, ma saan jälle normaalselt tööd teha. Suur kummardus ja südamest tänulik Pärnumaalt pärit hädaline. Olge terved! Viivi

Nele 14.03.2020

Tere! Tahan kiita suurepäraseid teenindajaid, nime kahjuks ei mäleta, Ülemiste keskuse Norman-Optika prillipoes. :) Oli väike soov prillisangad painutada ja parjaks saada ja nüüd prillid nagu uued peas, istuvad palju paremini. Töö tehti kohapeal kiirelt ja tasuks võeti vastu vaid minu tänusõnad! Palju edu ja kena kevade ootust Teie meeskonnale! Nele :)

Eero M. 25.04.2017

Tere! Kiidaksin väga sooja ja meeldiva ning asjaliku teeninduse eest Rävala pst Norman Optika kaunist müügikonsultanti Liis Aunapuu'd. Eelistan Norman Optikat hea tootevaliku tõttu teistele optikapoodidele ning ostsin teilt juba mitmendad prillid. Meeldiva teeninduse tõttu teen ka oma järgmised ostud kindlasti teie juures.

 

Mariliis A. 09.02.2017

Tere, sooviksin kiita Mustika keskuse prillipoe müügikonsultant Astrid Carrolli väga professionaalse teeninduse eest (04.02.2017). Olen oma elus mitmeid prille ostnud, kuid nii personaalset ja põhjalikku teenindust ei ole veel enne saanud. Teenindaja oskas hinnata kliendi näokuju ja sobivaid prille soovitada ning oskas välja tuua, miks üks või teine prillipaar sobib/ei sobi. Samal ajal ei olnud ta pealetükkiv, vaid jättis mulle kui kliendile vaba ruumi otsustada ning ka omaette valida. Ka prillidele järgi minnes (sain prillid kätte lausa 6 päeva enne tähtaega!) oli teenindajaks pr. Carroll ning vaatamata sellele, et oli suhteliselt tööpäeva lõpp, oli ikkagi väga särav ja sõbralik teenindus ning lahkusin poest naeratus näol. Aitäh! Kõike head soovides, Mariliis A.

Urve A. 17.06.2016

Tellisin prillid ja sain järgmisel päeval kätte. Tahan tänada super teeninduse eest.Maailm hoopis helgem.Kindlasti külastan teid jälle.

 

Rein L. 11.01.2016

Käisin täna teie prillipoes, mis asub Mustika keskuses. Mul oli väga hea meel kogeda äärmiselt sõbralikku ja asjatundlikku teenindust. Oleks rohkem selliseid teenindajaid! Aitäh!

 

Merje E. 11.12.2015

Olen väga rahul teie kiire teeninduse ja hea kvaliteediga ja kui mõõdud ilusti raamidel antud on hästi mugav ja rahulik e-poest osta. Varem polnud raami laiust antud, nüüd on sellega ka korras, see on oluline nagu nina vahegi, et prillid hästi peas püsiksid.

Suured tänud teile, kaunist jõuluaega ja rõõmurohket aastalõppu soovides püsiklient Merje!

[/accordion]