Tagasiside


Hea klient!

Teie soovid, ootused ja tähelepanekud on meile väga olulised!

Palun täpsustage siin, mis teile meie kauplustes head meelt valmistas või mida annaks parandada.

Vaatame teie kirja üle ja teeme kõik endast sõltuva, et teil oleks põhjust meie teenindusega väga rahul olla.

[accordion]

Loe ka teiste klientide tagasisidet siit

Eero M. 25.04.2017

Tere! Kiidaksin väga sooja ja meeldiva ning asjaliku teeninduse eest Rävala pst Norman Optika kaunist müügikonsultanti Liis Aunapuu'd. Eelistan Norman Optikat hea tootevaliku tõttu teistele optikapoodidele ning ostsin teilt juba mitmendad prillid. Meeldiva teeninduse tõttu teen ka oma järgmised ostud kindlasti teie juures.


Mariliis A. 09.02.2017

Tere, sooviksin kiita Mustika keskuse prillipoe müügikonsultant Astrid Carrolli väga professionaalse teeninduse eest (04.02.2017). Olen oma elus mitmeid prille ostnud, kuid nii personaalset ja põhjalikku teenindust ei ole veel enne saanud. Teenindaja oskas hinnata kliendi näokuju ja sobivaid prille soovitada ning oskas välja tuua, miks üks või teine prillipaar sobib/ei sobi. Samal ajal ei olnud ta pealetükkiv, vaid jättis mulle kui kliendile vaba ruumi otsustada ning ka omaette valida. Ka prillidele järgi minnes (sain prillid kätte lausa 6 päeva enne tähtaega!) oli teenindajaks pr. Carroll ning vaatamata sellele, et oli suhteliselt tööpäeva lõpp, oli ikkagi väga särav ja sõbralik teenindus ning lahkusin poest naeratus näol. Aitäh! Kõike head soovides, Mariliis A.


Urve A. 17.06.2016

Tellisin prillid ja sain järgmisel päeval kätte. Tahan tänada super teeninduse eest.Maailm hoopis helgem.Kindlasti külastan teid jälle.

 

Rein L. 11.01.2016

Käisin täna teie prillipoes, mis asub Mustika keskuses. Mul oli väga hea meel kogeda äärmiselt sõbralikku ja asjatundlikku teenindust. Oleks rohkem selliseid teenindajaid! Aitäh!


Merje E. 11.12.2015

Olen väga rahul teie kiire teeninduse ja hea kvaliteediga ja kui mõõdud ilusti raamidel antud on hästi mugav ja rahulik e-poest osta. Varem polnud raami laiust antud, nüüd on sellega ka korras, see on oluline nagu nina vahegi, et prillid hästi peas püsiksid.

Suured tänud teile, kaunist jõuluaega ja rõõmurohket aastalõppu soovides püsiklient Merje!

[/accordion]