Tellimisjuhised

E-poe klienditugi:
Telefonil: +372 646 0128
E-mail: info@normanoptika.ee

 

Enne tellimist veendu, et sul on olemas retsept, kus on kirjas, milliseid prille või kontaktläätsi sa vajad. Palun tutvu ka eelnevalt prillikandja/läätsekandja meelespeaga.

Kui oled juba varem kontaktläätsi kandnud, siis piisab, kui sul on olemas eelmiste kontaktläätsede läätsepakend. Selle alusel saad olla kindel, et tellid õiged kontaktläätsed. Kontaktläätse kandjal soovitame oma silmi kontrollida vähemalt kord aastas.

Pakume võimalust tellida prilliraamid koos prilliklaasidega. Soovitame enne tutvuda ka, kuidas valida e-poes omale sobivaid prilliraame.

  • Vali välja prilliraamid meie laiast valikust ja kliki “telli prilliraamid koos klaasidega”
  • Täida väljad:
[accordion]

Prillide otstarve

E-poest on võimalik tellida vaid ühevaateliste prilliklaasidega prille.
Selleks, et saaksime teile valmistada hästi sobivad prillid, on meil vajalik teada, kas tellitavad prillid on mõeldud kaugele või lähedale vaatamiseks.

Klaaside tüüp

Kui teil on väikesed plussid või miinused (kuni sph +2.5/-2.5), siis sobivad hästi 20% õhendatud plastikklaasid kõvapinna, peegeldusvastase ja hüdrofoobse kattega.
Suuremate tugevuste puhul soovitame valida suurema õhendusega plastikklaasid.

Sisesta oma retsepti andmed

Parema silma info on prilliretseptil alati märgitud OD reale ja vasaku silma andmed OS reale. Cyl ja axis väärtust ei pruugi teil retseptil olla, kui teil puudub astigmatism. Sel juhul palun märkige Cyl väärtuseks +/-0.00 ja axis väärtuseks 0°.
Silmavahe on kaugprillidel üldjuhul vahemikus 60-70 mm (parem silm 30-35 mm, vasak silma 30-35 mm) ja lähiprillidel jääb alla 60 mm.
Kui teil on prilliretseptile märgitud silmavahe ühe numbriga (näiteks 64 mm), siis märkige parema silma vaheks 32 mm ja vasaku silma vaheks 32 mm.

Kui kõik on korrektne kliki “lisa ostukorvi”

Ostukorvi sisenedes on teil võimalik veelkord veenduda, et kõik andmed oleks õigesti esitatud. Tellimuse esitamiseks klikkige “vormista ost”. Tasuda on võimalik kui külaline või registreerudes veebipoe kliendiks.
Soovitatav on kindlasti registreeruda, et jälgida oma tellimuste ajalugu ja edastada järgmisi tellimusi juba palju kiiremini.

[/accordion]

Sisesta nüüd oma andmed

Vali tarneviis

Tasu otse oma pangakontolt, krediitkaardiga, arve alusel või PayPal kontolt.

Nüüd näed veel kokkuvõtet oma tellimusest, mille saad kinnitada klikkides “esita tellimus”.