Prilliklaaside soodustused

[accordion]

Ühevaatelised prilliklaasid 

Norman-Optika laoklaasid:

1.56 plastik SPH Super Hydrophobic HMC+EMI soodushind 28 €/paar (tavahind 40€/paar).

Peegeldus- ja kriimustusvastase ning uudse hüdrofoobse pinnakattega keskmise õhendusega plastikklaasid. Clear Lens-prilliklaasid on 20 % õhemad ja 23 % kergemad kui õhendamata plastikklaasid ning väga kergesti puhastatavad. Lisaks kõvapinnale ja peegeldusvastasele kattele on neil klaasidel 20%-line kaitse elektroonilistelt seadmetelt tuleva elektromagneetilise kiirguse eest. 

UUS! 1.61 plastik ASP Super Hydrophobic HMC soodushind 49 €/paar (tavahind 70€/paar).

30% õhendatud asfäärilised plastikklaasid kõikide pinnakatetega. Asfäärilised klaasid on õhemad, kui sfäärilised klaasid, ja neil on vähem moonutusi. Super hüdrofoobne pinnakate teeb klaasid väga kergesti puhastatavaks. Peegeldumisvastane pinnakate kõrvaldab peegeldused nii prilliklaasi sise- kui välispinnalt ning vähendab ka kuvariga töötamisest, heledast valgusest ja öösel autoga sõitmisest tekkivat silmade väsimust.

1.6 plastik BLUMAX SPH Super Hydrophobic HMC+ soodushind 59 €/paar (tavahind 85€/paar).

30% õhendatud sfäärilised plastikklaasid kõikide pinnakatetega. Ekraanide emiteeritav kirgas sinine valgus väsitab silmi. Lahenduseks on uus innovaatiline klaasimaterjal BLUMAX, milles on kaitsekiht, mis takistab UV-kiirguse ning kahjuliku sinise valguse jõudmist silmadeni. HMC+ peegeldumisvastane pinnakate kõrvaldab peegeldused nii prilliklaasi sise- kui välispinnalt ning vähendab ka kuvariga töötamisest, heledast valgusest ja öösel autoga sõitmisest tekkivat silmade väsimust. 

Loe enam siit.

1.67 plastik ASP Super Hydrophobic HMC+EMI soodushind 50€/paar (tavahind 100€/paar).

40% õhendatud asfäärilised plastikklaasid kõikide pinnakatetega. Klaasidel on uudne hüdrofoobne pinnakate, mistõttu on nad väga kergesti puhastatavad. Lisaks kõvapinnale ja peegeldusvastasele kattele on neil klaasidel 20%-line kaitse elektroonilistelt seadmetelt tuleva elektromagneetilise kiirguse eest.

Progresseeruvad prilliklaasid

Nova Iris Satin Klear pinnakattega alates 336€/paar.

Nova Iris Transitions Satin Klear pinnakattega alates 295,4€/paar (enne 422€/paar).

Nova Iris on Vision RX Lab'i uusim innovatiivne progresseeruv prilliklaas, mis tagab parima võimaliku nägemise kvaliteedi. Nova Irisel on individuaalselt valmistatud mõlemal prilliklaasi poolel asuv progressioonikanal, moonutusalad on viidud miinimumini ning vaatamine läbi erinevate klaasitugevuste on eriti sujuv ja pingutustevaba.

Nova UHD Satin+kattega alates 261€/paar.

Nova UHD Transitions GEN8 Satin+kattega alates 239,4€/paar (enne 342€/paar).

Vision Rx Lab'i teine uue põlvkonna tipptoode, mis valmistatakse prillikandja individuaalsete parameetrite järgi. Nova UHD'l on väga laiad vaatealad ning võimalikult palju on vähendatud moonutusi, et üleminek erinevatelt klaasiosadelt oleks sujuv ning ilma nö ujumisefektita.

Nova Plus 1.5 Satin+ läätsed alates 173€/paar.

Nova Plus 1.5 Transitions GEN8 Satin+ läätsed alates 191,1€/paar (enne 273€/paar).

Kvaliteetne progresseeruv prilliklaas kogenud prillikandjale, kes eelistab selgepiirilist ja teravat nägemist kõigidele vaatealadele.

BOD Effecto Clarus II pinnakattega alates 333€/paar.

BOD Effecto Clarus II Transitions GEN8 pinnakattega alates 333,9€/paar (enne 477€/paar).

BOD Lenses klaasitootja viimase põlvkonna progresseeruv klaas, kus tugevuste üleminek on mõlemal klaasipinnal, et anda parim võimalik nägemiskvaliteet ning vähesed moonutused. Lisaks individuaalsetele mõõtmistele on Effecto klaasid ka esteetiliselt eriti õhukesed ja ilusad. 

BOD Velveto Clarus II pinnakattega alates 196€/paar.

BOD Velveto Clarus II Transitions GEN8 pinnakattega alates 165,9€/paar (enne 237€/paar).

Pehme ja sujuva üleminekuga progresseeruv prilliklaas pigem just algajale prillikandjale või neile, kellel on siiani olnud progresseeruvate klaasidega kohanemisega raskusi.

Laiendatud nägemisväljaga

1.56 plastik Anti-Fatigue Traditional Progressive HMC soodushind 63€/paar (enne 90€/paar).

Kui ühevaatelistest lugemisprillidest ei piisa arvutiekraani (ehk keskdistantsi) selgelt nägemiseks või jäävad lugemisprillid ette, kui soovite vaadata arvutiekraanile või tööpaiga lähiümbrusesse selgelt, siis on võimalik kasutusele võtta laiendatud nägemisulatusega prillid. Prilliklaasidel on ka kõvapind ja peegeldusvastane katte. 

Fotokroomsed ehk isetumenevad prilliklaasid 

Kõik isetumenevad prilliklaasid -30% kuni 30.04.2021.

1.5 Transitions Satin+ pinnakattega 140€/paar. (soodushind 98€/paar).

Essilor 1.5 Transitions Crizal Alize UV laoklaasid -30%. Prilliklaasid 98€/paar (enne 140€/paar). Lao lõpumüük!

Hoya Sensity fotokroomsed prilliklaasid -30%. Ühevaateliste prilliklaaside hind alates 182€/paar (soodushind 127,4€/paar).

Progresseeruvad fotokroomsed prilliklaasid alates 252€/paar (soodushind alates 176 €/paar).

Peegeldus- ja kriimustusvastase pinnakattega välitingimustes tumenevad klaasid. Klaasid tumenevad pruuni või halli tooni.

Toonitud prilliklaasid

Kõik päikeseprilliklaasid -30% kuni 30.04.2021.

Hinnad alates 55€/paar (soodushind 38,5€/paar).

[/accordion]