Prilliklaaside soodustused

[accordion]

Ühevaatelised prilliklaasid 

Norman-Optika laoklaasid:

1.56 plastik SPH Super Hydrophobic HMC+EMI soodushind 28 €/paar (tavahind 40€/paar).

Peegeldus- ja kriimustusvastase ning uudse hüdrofoobse pinnakattega keskmise õhendusega plastikklaasid. Clear Lens-prilliklaasid on 20 % õhemad ja 23 % kergemad kui õhendamata plastikklaasid ning väga kergesti puhastatavad. Lisaks kõvapinnale ja peegeldusvastasele kattele on neil klaasidel 20%-line kaitse elektroonilistelt seadmetelt tuleva elektromagneetilise kiirguse eest. 

UUS! 1.61 plastik ASP Super Hydrophobic HMC soodushind 49 €/paar (tavahind 70€/paar).

30% õhendatud asfäärilised plastikklaasid kõikide pinnakatetega. Asfäärilised klaasid on õhemad, kui sfäärilised klaasid, ja neil on vähem moonutusi. Super hüdrofoobne pinnakate teeb klaasid väga kergesti puhastatavaks. Peegeldumisvastane pinnakate kõrvaldab peegeldused nii prilliklaasi sise- kui välispinnalt ning vähendab ka kuvariga töötamisest, heledast valgusest ja öösel autoga sõitmisest tekkivat silmade väsimust.

1.6 plastik BLUMAX SPH Super Hydrophobic HMC+ soodushind 68 €/paar (tavahind 85€/paar).

30% õhendatud sfäärilised plastikklaasid kõikide pinnakatetega. Ekraanide emiteeritav kirgas sinine valgus väsitab silmi. Lahenduseks on uus innovaatiline klaasimaterjal BLUMAX, milles on kaitsekiht, mis takistab UV-kiirguse ning kahjuliku sinise valguse jõudmist silmadeni. HMC+ peegeldumisvastane pinnakate kõrvaldab peegeldused nii prilliklaasi sise- kui välispinnalt ning vähendab ka kuvariga töötamisest, heledast valgusest ja öösel autoga sõitmisest tekkivat silmade väsimust. 

Loe enam siit.

1.67 plastik ASP Super Hydrophobic HMC+EMI soodushind 50€/paar (tavahind 100€/paar).

40% õhendatud asfäärilised plastikklaasid kõikide pinnakatetega. Klaasidel on uudne hüdrofoobne pinnakate, mistõttu on nad väga kergesti puhastatavad. Lisaks kõvapinnale ja peegeldusvastasele kattele on neil klaasidel 20%-line kaitse elektroonilistelt seadmetelt tuleva elektromagneetilise kiirguse eest.

Progresseeruvad prilliklaasid

Nova Iris Satin Klear pinnakattega alates 336€/paar (soodushind 235€/paar).

Nova Iris on Vision RX Lab'i uusim innovatiivne progresseeruv prilliklaas, mis tagab parima võimaliku nägemise kvaliteedi. Nova Irisel on individuaalselt valmistatud mõlemal prilliklaasi poolel asuv progressioonikanal, moonutusalad on viidud miinimumini ning vaatamine läbi erinevate klaasitugevuste on eriti sujuv ja pingutustevaba.

Nova UHD Satin+kattega alates 261€/paar (soodushind 182.70€/paar).

Vision Rx Lab'i teine uue põlvkonna tipptoode, mis valmistatakse prillikandja individuaalsete parameetrite järgi. Nova UHD'l on väga laiad vaatealad ning võimalikult palju on vähendatud moonutusi, et üleminek erinevatelt klaasiosadelt oleks sujuv ning ilma nö ujumisefektita.

Nova Plus 1.5 Satin+ läätsed alates 173€/paar (soodushind 121€/paar).

Kvaliteetne progresseeruv prilliklaas kogenud prillikandjale, kes eelistab selgepiirilist ja teravat nägemist kõigidele vaatealadele.

BOD Effecto Clarus II pinnakattega alates 333€/paar (soodushind 233€/paar).

BOD Lenses klaasitootja viimase põlvkonna progresseeruv klaas, kus tugevuste üleminek on mõlemal klaasipinnal, et anda parim võimalik nägemiskvaliteet ning vähesed moonutused. Lisaks individuaalsetele mõõtmistele on Effecto klaasid ka esteetiliselt eriti õhukesed ja ilusad. 

BOD Velveto Clarus II pinnakattega alates 196€/paar (soodushind 137.20€/paar).

Pehme ja sujuva üleminekuga progresseeruv prilliklaas pigem just algajale prillikandjale või nendele, kellel on siiani olnud progresseeruvate klaasidega kohanemisega raskusi.

Laiendatud nägemisväljaga

1.56 plastik Anti-Fatigue Traditional Progressive HMC soodushind 63€/paar (tavahind 90€/paar).

Kui ühevaatelistest lugemisprillidest ei piisa arvutiekraani (ehk keskdistantsi) selgelt nägemiseks või jäävad lugemisprillid ette, kui soovite vaadata arvutiekraanile või tööpaiga lähiümbrusesse selgelt, siis on võimalik kasutusele võtta laiendatud nägemisulatusega prillid. Prilliklaasidel on ka kõvapind ja peegeldusvastane katte. 

Fotokroomsed ehk isetumenevad prilliklaasid 

1.5 Transitions Satin+ pinnakattega 140€/paar.

Essilor 1.5 Transitions Crizal Alize UV laoklaasid -30%. Prilliklaasid 98€/paar (enne 140€/paar). Lao lõpumüük!

Hoya Sensity fotokroomsed prilliklaasid -30%. Ühevaateliste prilliklaaside hind alates 127,4€/paar (enne 182€/paar).

Progresseeruvad fotokroomsed prilliklaasid alates 237 €/paar.

Peegeldus- ja kriimustusvastase pinnakattega välitingimustes tumenevad klaasid. Klaasid tumenevad pruuni või halli tooni.

Toonitud prilliklaasid

Hinnad alates 55€/paar.

[/accordion]