Prilliklaaside soodustused

[accordion]

Ühevaatelised prilliklaasid

Mõned hinnanäited:

1.67 Plastik ASP Super Hydrophobic HMC+EMI soodushind 50€/paar (tavahind 100€/paar).

40% õhendatud asfäärilised plastikklaasid kõikide pinnakatetega. Klaasidel on uudne hüdrofoobne pinnakate, mistõttu on nad väga kergesti puhastatavad. Lisaks kõvapinnale ja peegeldusvastasele kattele on neil klaasidel 20%-line kaitse elektroonilistelt seadmetelt tuleva elektromagneetilise kiirguse eest.

1.6 Plastik SPH Satin+UV soodushind 59€/paar (tavahind 85€/paar).

30% õhendatud sfäärilised plastikklaasid kõikide pinnakatetega. Norman-Optika kauplustesse on müügile saabunud uuenduslik peegeldumisvastane pinnakate täiustatud UV-kaitsega. Peegeldumisvastane pinnakate kõrvaldab peegeldused nii prilliklaasi sise- kui välispinnalt ning vähendab ka kuvariga töötamisest, heledast valgusest ja öösel autoga sõitmisest tekkivat silmade väsimust.

Loe enam siit.

1.6 Plastik BLUMAX SPH Super Hydrophobic HMC+ soodushind 59€/paar (tavahind 85€/paar).

30% õhendatud sfäärilised plastikklaasid kõikide pinnakatetega. Ekraanide emiteeritav kirgas sinine valgus väsitab silmi. Lahenduseks on uus innovaatiline klaasimaterjal BLUMAX, milles on kaitsekiht, mis takistab UV-kiirguse ning kahjuliku sinise valguse jõudmist silmadeni. HMC+ peegeldumisvastane pinnakate kõrvaldab peegeldused nii prilliklaasi sise- kui välispinnalt ning vähendab ka kuvariga töötamisest, heledast valgusest ja öösel autoga sõitmisest tekkivat silmade väsimust. 1.6 SPH Blumax laopiirid on sph -2.0...-4.0 ja +2.0...+4.0 kuni cyl -0.75 ning -4.0...-5.0.

Loe enam siit.


1.56 Plastik SPH Super Hydrophobic HMC EMI soodushind 32€/paar (tavahind 40€/paar).

Peegeldus- ja kriimustusvastase ning uudse hüdrofoobse pinnakattega keskmise õhendusega plastikklaasid. Clear Lens-prilliklaasid on 20 % õhemad ja 23 % kergemad kui õhendamata plastikklaasid ning väga kergesti puhastatavad. Lisaks kõvapinnale ja peegeldusvastasele kattele on neil klaasidel 20%-line kaitse elektroonilistelt seadmetelt tuleva elektromagneetilise kiirguse eest.

Progresseeruvad prilliklaasid

Antud tootegrupil soodustused hetkel puuduvad. 

Laiendatud nägemisväljaga

1.5 Addpower Maxi soodushind 93,6€/paar (tavahind 117€/paar).

Kui ühevaatelistest lugemisprillidest ei piisa arvutiekraani (ehk keskdistantsi) selgelt nägemiseks või jäävad lugemisprillid ette, kui soovite vaadata arvutiekraanile või tööpaiga lähiümbrusesse selgelt, siis on võimalik kasutusele võtta laiendatud nägemisulatusega prillid. Prilliklaasidel on ka kõvapind ja peegeldusvastane katte. 

Fotokroomsed ehk isetumenevad prilliklaasid  

1.56 Clear Lens Photobrown HMC soodushinnaga lao lõpumüük 10€/paar (tavahind 100€/paar). Saadavus üksikud klaasid tugevuste vahemikus sph -0.25...-3.75 kuni cyl -0.75  ja +0.25...+3.0 kuni cyl +0.75 ning -4.25...-6.0.

1.56 Clear Lens Photogray HMC soodushinnaga lao lõpumüük 50€/paar (tavahind 100€/paar). Saadavus klaasid tugevuste vahemikus sph -0.0...-4.0 kuni cyl -0.75  ja -4.75...-6.0.

Peegeldus- ja kriimustusvastase pinnakattega välitingimustes tumenevad klaasid. Klaasid tumenevad pruuni või halli tooni. Clear Lens Photobrown/gray-prilliklaasid on 20 % õhemad ja 23 % kergemad kui õhendamata plastikklaasid. Prilliklaasidel on ka kõvapind ja peegeldusvastane kate.

Toonitud prilliklaasid

Antud tootegrupil soodustused hetkel puuduvad. 

[/accordion]