Silmatilgad

4 ese(t)

Määra tõusev suund

lehekülje kohta

Tabel  Nimekiri 

Silmatilgad Thealoz Duo 10 ml 1690 €/l

16,90 €

Silmatilgad mõõduka ja raske silmakuivuse korral! Uudse koostisega Thealoz Duo mitte ainult ei niisuta, vaid stabiliseerib ja kaitseb silmi rakutasandil, toetades silma enda suutlikust tulla toime väliskeskkonnast tingitud kuivusega. Toimeained naatriumhüaluronaat ja trehaloos - looduses esinev disahhariid, mis kaitseb organismi kuivuse, osmootse surve eest. Regenereeriv: omab antioksüdantset toimet kaitseb, stabiliseerib rakumembraane, peatades valkude muutumise ja rasvade lagunemise. Säilitab silma kaitsvate epiteelrakkude eluvõime ja stabiliseerib lipiidieritust, mis aitab hoida niiskust. Neutraase pH-ga. Ilma säilitusainete ja fosfaatideta. Patenteeritud ABAK® pudel, mis võimaldab kasutada toodet peale avamist 3 kuud. Tilgutada 1 tilk kumbagi silma vajadusel 4 kuni 6 korda päevas. Lisainfo leiate SIIT.

Lähemalt

Silmatilgad Hyabak 10ml 1380 €/l

Tavahind: 16,23 €

Special Price 13,80 €

Niisutav ja libestav lahus silmadele ja kontaktläätsedele. Sobib aeg-ajalt esineva ja keskkonnast tingitud kuivuse korral. Ilma säilitusaineteta. Peale avamist säilib 3 kuud tänu patenteeritud pudelile, mis ei lase mikroobe sisse. Erilise pumbasüsteemi abil annab olenemata survest ühe tilga korraga.
  • Hüpotooniline - kiire toimega.
  • Osmoprotektantidega - sisaldab neutraalseid mitteioonseid molekule, mis suurendavad vee konsentratsiooni rakus, et rakk saaks taastuda.
  • Toimeaine hüaluroon 0,15% - kehaomane aine, seob endaga hästi vett (toimib hästi koos pisaravedeliku mutsiinidega) ja püsib kaua silmapinnal.
  • 10ml-s 300 tilka.
  • Võib kasutada kontaktläätsede kandmise ajal
  • Kasutada nii tihti kui vaja
Avatud pudel tuleb ära kasutada 3 kuu jooksul. Tarneaeg: 1 tööpäev. Lähemalt

Silmatilgad B+L Lubricant for Sensitive Eyes 15 ml 366.67€/l

Tavahind: 6,50 €

Special Price 5,53 €

Sensitive Eyes niisutavad silmatilgad tundlikele silmadele Bausch+Lombilt. Kasutatakse vastavalt vajadusele 1–3 korda päevas kontaktläätsi silmast eemaldamata. Taastab kontaktläätse niiskustaseme. Takistab mustuse ja valgu ladestumist läätsepinnale, mis lühendavad läätse kasutusaega. Aitab säilitada kontaktläätse hapniku läbilaskvust. Vähendab võimalikku silma ärritust kontaktläätsede silmast eemaldamisel ja tundlikkust läätsede silma panekul. Mugav kasutada - võib silma tilgutada ilma kontaktläätsi silmast eemaldamata. Sobib kasutamiseks kõikide pehmete ja silikoonhüdrogeelist läätsematerjalide puhul. Avatud pudel tuleb ära kasutada 6 kuu jooksul! Lähemalt

Silmatilgad Renu Multiplus Lubricant 8 ml 700€/l

Tavahind: 6,60 €

Special Price 5,61 €

Spetsiaalselt läätsekandjatele mõeldud ReNu libestavad ja niisutavad silmatilgad, mis leevendavad kuivusest tingitud ebamugavustunnet läätsede kandmise ajal. Silmade kuivust võib põhjustada kuiv õhk, tuul, päike, konditsioneeritud õhk, pikajaline teleri või kuvari vaatamine. Tilgad taastavad kiiresti ja efektiivselt kontaktläätsede niiskustaseme. Samuti takistavad mustuse ja valgu ladestumist läätsepinnale, mis lühendavad läätse kasutusiga. Tilgad aitavad säilitada kontaktläätsede hapniku läbilaskvust ja läbipaistvust. Samuti vähendavad võimalikku silmaärritust kontaktläätsede silmast eemaldamisel ja tundlikkust läätse silmapanekul. Sobib kasutamiseks kõikide pehmete (sh silikoonhüdrogeelist) läätsede puhul. Sobib kasutada ilma kontaktläätsi silmast eemaldamata. Koostis: Steriilne, puhverdatud isotooniline lahus, mis sisaldab providooni, kaaliumi ja naatrium kloriidi, boorhapet ja booraksit, sorbiinhapet 0,1%, edetaat dinaatriumi 0,1%. Avatud pudel tuleb ära kasutada 1 kuu jooksul! Tootja: Bausch+Lomb Lähemalt

4 ese(t)

Määra tõusev suund

lehekülje kohta

Tabel  Nimekiri