Julbo laste päikeseprillid

Laste silmad vajavad UV-kiirguse eest enam kaitset kui täiskasvanul, kuna lapse silma optilised keskkonnad on väga läbipaistvad, pupillid suured ning kahjulikud UV-kiired pääsevad silma suuremate takistusteta.

Soetada tasub vaid 100%-liselt UV-kiirguse eest kaitsvad päikeseprillid. Kui UV-kaitse puudub, siis tasub päikeseprillid pigemostmata jätta. Kaitseta tumedate klaasidega prillide puhul satub silma oluliselt rohkem UV-kiirgust, sest tumeda klaasi taga on pupillsuur ning silma loomulik kaitse ehk pupilli ahenemine ereda valguse mõjul, silma kaitsta ei saa. Eriti ohtlik on selliste päikeseprillide ostmine lastele. Laste silmalääts on veel täiesti läbipaistev ja suure pupilliga, seetõttu tuleb osta neile korralikud UV-kaitsega päikeseprillid, abiks on ka noka- või laiema äärega mütsid. 

Kõikidel Julbo laste päikeseprillidel on väga kõrge optilise kvaliteediga prilliklaasid, mis pakuvad 100% kaitset nii UVA-, UVB- kui ka UVC-kiirte eest. Julbo laste päikeseprillidel on prilliläätsede tumeduskategooria 3 või 4. Paljudel mudelitel on kasutatud peegelklaase, mõned mudelid on polaroidkattega. 

Julbo laste päikeseprillide disainimisel on arvestatud lapse näo iseärasusi, näiteks madalat nina, peakuju. Tänu sellele istuvad päikeseprillid mugavalt ees ning katavad hästi laste õrnad silmad. Lisaks on prilliraamid kerged ja elastsed, mistõttu jäävad nad terveks ka mänguhoos. Sangaotsadel on kasutatud palju kummist detaile, mis tagavad parema peas püsivuse, raami plastik on pehme, et lapsel oleks mugav.

Mudelite valik on lai: sobilikud päikeseprillid leiab nii beebidele kui varateismelistele.

Julbo disainimeeskond on optikamaailmas võitnud palju auhindu. Laste päikeseprillide puhul ei tehta vähimatki mööndust kvaliteedi, prillide väljanägemise või kandmismugavuse osas.

Julbo laste päikeseprillide hinnad alates 29,4€. Tutvu laste päikeseprillidega SIIT.