Optilised päikeseprillid alates 88€

Päikeseprillide valimisel on sinu vajadused alati olulisimad. Kas harrastad golfi, jalgrattasõitu, sõidad palju autoga või otsid suuri moodsaid päikeseprille? Norman-Optikast saad päikeseprillidele kvaliteetsed prilliklaasid oma tugevustest ja mudelist olenemata. Meie prilliklaasidel on alati kõvapind ja peegeldusvastane kate klaasi sisepinnal ning loomulikult 100% UV-kaitse. Lisaks on võimalik valida ka polaroidklaasid. Nüüd saad optilised päikeseprillid alates 88 € ja kõik fotokroom- ja päikeseprilliklaasid on -20%!

Ray-Ban nüüd müügil

Saabunud on Ray-Ban prilliraamid Rävala ning päikeseprillid Mustakivi kauplusesse.
 
Ray-Ban on USA prillibränd, mis sai kuulsaks oma “aviaator” prillidega ja tänu popikoonidele nagu Paul McCartney, Freddie Mercury või Tom Cruise, kes neid kandsid. Ray-Ban teeb prilliraame ja päikeseprille nii naistele kui meestele. 

Aeg näha 40+

Aeg näha 40+ kampaania raames on kõik Varilux progresseeruvad ja kontoritöö prilliklaasid - 50€/paar kuni 31.12.2019.

Mis on presbüoopia?

Kas sulle tundub, et sooviksid käes oleva teksti vm lükata kaugemale, kuid käed jäävad lühikeseks? Kas oled avastanud, et arvutis ja telefonis saab panna ekraanivaate suuremaks ning päris aus olles - ilma suurenduseta jääb vaadatav ähmaseks? Kas sinu tööülesanded eeldavad sinult hästi nägemist nii kaugele kui ka lähedale, lisaks arvutiekraanile? Kui vastasid neile küsimustele jaatavalt, siis on ilmselt tegemist presbüoopiaga. Tule nägemise kontrolli ning leiame sulle mugavaks nägemiseks parima lahenduse!

Uus pinnakate Satin3 UV

Uus Satin3 UV  on kõige enam kriimustustele vastupidavam Satin pinnakate, millel on lisaks täiustatud UV-kaitse.

Polariseeritud prilliklaasid

Ei ole vahet, kas veedad vaba aega veesuuskadel liueldes või paadiga sõites, rulluisutades, autot juhtides või joostes, polariseeritud prilliklaasid on õige valik, et neid tegevusi veelgi enam nautida ning edukamalt sooritada.

Tooted 1 kuni 10 koguarvust 75

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 8