Prillide valimine e-poes

Selleks, et saaksid endale meie e-poest parima istuvusega prilliraamid valida, tuleme sulle siinkohal mõne nõuandega abiks.  

Essilor Visioffice® 3D mõõtmine nüüd Ülemiste esinduses

Tutvustame teile uut Essilori mõõtmissüsteemi progresseeruvate prilliklaaside määramiseks: Visioffice® 2.
Progresseeruvad prilliklaasid on oma ehituselt keerukamad kui ühevaatelised, kuna nende eesmärgiks on võimaldada prillikandjal näha kõikidele erinevatele vaatekaugustele prillitugevustest sõltumata.

Taas valikus Bvlgari prilliraamid

Bvlgari näol on tegemist ühe prestiižseima juveelitoodete kaubamärgiga. Tootevalikusse kuuluvad lisaks kellad, parfüümid, prilliraamid ning päikeseprillid. 

Optilised päikeseprillid alates 97€

Päikeseprillide valimisel on sinu vajadused alati olulisimad. Kas harrastad golfi, jalgrattasõitu, sõidad palju autoga või otsid suuri moodsaid päikeseprille? Norman-Optikast saad päikeseprillidele kvaliteetsed prilliklaasid oma tugevustest ja mudelist olenemata. Meie prilliklaasidel on alati kõvapind ja peegeldusvastane kate klaasi sisepinnal ning loomulikult 100% UV-kaitse. Lisaks on võimalik valida ka polaroidklaasid. Nüüd saad optilised päikeseprillid alates 97 € ja fotokroom- ja päikeseprilliklaasid on kuni -30%!

Sinist valgust neelav materjal BLUMAX

Meil on hea meel tutvustada uut revolutsioonilst prilliklaaside materjali BLUMAX, mis takistab kahjuliku sinise valguse jõudmist silmadeni ja vähendab seeläbi oluliselt silmade väsimist.

Tooted 1 kuni 10 koguarvust 80

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 8