Kuidas hoida prille?

Silmapiir saab palju selgem, kui prill ninal hoolikalt hoitud ja armastusega puhastatud.
Väärt soovitused, et nii nägemis-, päikese-, spordi- kui ka kaitseprillid kestaksid kaua ja nende välimus püsiks pikalt veatu.

Mis on sinine valgus?

Me ärkame hommikuti oma äratuskellana toimiva telefoni peale. Töötame tunde arvuti taga, heites vahepeal pilgu veel teistelegi ekraanidele - nutitelefonile, telerile, tahvelarvutile. Ja nii iga päev.

 

Kuidas silmad „töökorras" hoida?

Täna on äärmiselt tavaline, et enamik meist vaatab päev läbi erinevaid ekraane ja nutiseadmeid. Sellest tingituna on silmade ja nägemisega seotud probleemid üha levinumad. 

Anname teile mõned lihtsad harjutused:

 

Prillide valimine e-poes

Selleks, et saaksid endale meie e-poest parima istuvusega prilliraamid valida, tuleme sulle siinkohal mõne nõuandega abiks.  

Kõik päikeseprilliklaasid -30%

Norman-Optikas on nüüd kõik päikeseklaasid 30% soodsama hinnaga, sest meie teame, kui oluline on silmi kaitsta päikese eest. Lisaks on paljud prilliraamid ja päikeseprillid kuni 50% allahindlusega.

Millal on aeg nägemist kontrollida?

Tervis on meie kalleim vara, nõnda ka silmade tervis. Eriti oluline on hoolitseda oma silmade eest praegusel ajal, kus paljud teevad tööd või õpivad kodus arvuti ees. Pidev lähitöö ja suurenenud nutiseadmete kasutamine on silmadele suureks koormuseks. Kui täiskasvanud oskavad ise ära tunda, et nende nägemine või silmade tervis on muutunud, siis lapsed ei pruugi osata seda tähele panna, veel enam sellest rääkida.

Tooted 1 kuni 10 koguarvust 88

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 9