Võida Kenzo parfüüm

Stiilselt sügisesse Kenzo prilliraamidega! Loosime oktoobris Kenzo raamide ostjate vahel välja 5 KenzoWorld Intense parfüümi, et saaksid veelgi rõhutada oma isikupära.

Uus pinnakate Satin3 UV

Uus Satin3 UV  on kõige enam kriimustustele vastupidavam Satin pinnakate, millel on lisaks täiustatud UV-kaitse.

Polariseeritud prilliklaasid

Ei ole vahet, kas veedad vaba aega veesuuskadel liueldes või paadiga sõites, rulluisutades, autot juhtides või joostes, polariseeritud prilliklaasid on õige valik, et neid tegevusi veelgi enam nautida ning edukamalt sooritada.

Moesuunad 2018

Külastasime veebruari viimasel nädalavahetusel Milaanos toimuvat MIDO optikaala messi. MIDO on üks suurimaid ja olulisemaid optikaala messe maailmas. See on elegantne sündmus, kus tutvustatakse uusi moetrende, esitletakse optikaala meditsiinitehnika tippsaavutusi, luuakse uusi kontakte ja muuhulgas tehakse ka head kaupa.

8 märki, mis võivad lapse nägemisprobleemist märku anda

Lapseeas toimub väga oluline lapse nägemise areng. Kõik vead, mis arengus võivad tekkida, tuleb avastada juba varakult. Vaata lähemalt, millised märgid võivad lapse nägemisprobleemile viidata. Kindlasti on oluline teada, lapsega tuleb käia nägemiskontrollis silmaarsti juures 6. elukuul, uuesti 3. eluaastal ning peale kooli regulaarselt vastavalt vajadusele.

NOVA™ optilised päikeseprillid al. 85 €

Norman-Optikast on võimalik koostöös Vision RxLabiga tellida taskukohaseid optilised päikeseprillid. Meie kauplustes on kohapeal proovimiseks Nova™ RX-päikeseprillide näidised nii lastele, naistele ja meestele. Lisaks klassikalistele mudelitele leiab valikust ka kumerad spordiprillid.

Silmapõhja lupjumise ennetamine

Võrkkestal asuva tsentraalse nägemisteravuse ja värvide tuvastamise punkti kollatähni ealise degeneratsiooni (AMD) tunnuseks on aeglane, kuid järk-järguline detailse nägemise nõrgenemine või täielik kadumine.

Tutvu 11 punktiga, mille abil vähendada enda haigestumise riski AMDsse.

Tooted 1 kuni 10 koguarvust 71

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 8