Moekalt kooli! Prillid al. 69 €

Moodsalt kooli! Norman-Optikas lai valik brändiprilliraame koos klaasidega* alates 69 eurot. Hinna sees on nii nägemise kontroll kui ka prillide valmistamine. Nägemise kontrolliks palume aeg eelnevalt broneerida. Prillide valmistamine võtab aega 1-2 päeva.

 

Kampaania! Transitions® läätsede rahulolugarantii

Pakume Transitions® prilliklaasidele kolmekuulist rahulolugarantiid prillide kättesaamise hetkest. Kui selle aja jooksul pole te mingil põhjusel rahul Transitions® klaaside tumenevate omadustega (värvus, tumenemistsükkel või midagi muud sarnast, mis seotud fotokromaatilisuse omadustega), siis vahetame need klaasid ringi 3 kuu jooksul sama retsepti andmete alusel kirgaste läätsede vastu raha tagastuseta.

Uus pinnakate Satin Aktiv

Autoroolis võib peegeldustest häiritud nägemine mängida väga olulist rolli turvalisuses. Lahenduseks on Satin Aktiv peegeldumisvastane pinnakate, mis tagab häirivate peegeldusteta nägemise ööpäevaringselt.

Julbo laste päikeseprillid

Laste silmad vajavad UV-kiirguse eest enam kaitset kui täiskasvanul, kuna lapse silma optilised keskkonnad on väga läbipaistvad, pupillid suured ning kahjulikud UV-kiired pääsevad silma suuremate takistusteta.

Vespa prillid

Vespa on bränd, mis pikemat tutvustamist ei vaja. See on olnud vabaduse, nooruslikkuse ja magusa elu sümbol juba 70 aastat.

Tooted 1 kuni 10 koguarvust 58

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6