Kuidas silmad „töökorras" hoida?

Täna on äärmiselt tavaline, et enamik meist vaatab päev läbi erinevaid ekraane ja nutiseadmeid. Sellest tingituna on silmade ja nägemisega seotud probleemid üha levinumad. 

Anname teile mõned lihtsad harjutused:

 

Prillide valimine e-poes

Selleks, et saaksid endale meie e-poest parima istuvusega prilliraamid valida, tuleme sulle siinkohal mõne nõuandega abiks.  

Kõik päikeseprilliklaasid -30%

Norman-Optikas on nüüd kõik päikeseklaasid 30% soodsama hinnaga, sest meie teame, kui oluline on silmi kaitsta päikese eest. Lisaks on paljud prilliraamid ja päikeseprillid kuni 50% allahindlusega.

Sinise valguse prillid

Me ärkame hommikuti oma äratuskellana toimiva telefoni peale. Töötame tunde arvuti taga, heites vahepeal pilgu veel teistelegi ekraanidele - nutitelefonile, telerile, tahvelarvutile. Ja nii iga päev.

 

Millal on aeg nägemist kontrollida?

Tervis on meie kalleim vara, nõnda ka silmade tervis. Eriti oluline on hoolitseda oma silmade eest praegusel ajal, kus paljud teevad tööd või õpivad kodus arvuti ees. Pidev lähitöö ja suurenenud nutiseadmete kasutamine on silmadele suureks koormuseks. Kui täiskasvanud oskavad ise ära tunda, et nende nägemine või silmade tervis on muutunud, siis lapsed ei pruugi osata seda tähele panna, veel enam sellest rääkida.

Eden Park - stiilne kollektsioon meestele

Eden Park on kuulus Prantsuse spordi– ja vabaajariiete ning aksessuaaride kaubamärk, mis on juba üle 30 aasta vana. Brändi looja oli Prantsuse ragbimängija Franck Mesnel ja bränd sai nime Aucklandis, Uus-Meremaal, paikneva kuulsa staadioni järgi.

GIGI Studios uus kollektsioon "The Way Out"

GIGI Studios prilliraamide ja päikeseprillide kollektsioon on uuenenud lausa 22 mudeliga. Avant-garde disain, 70-ndate moestiili hõnguline, kuid tänapäevases moevõtmes, rohkem kui kunagi varem on kollektsioon keskendunud detailidele. Uus disain on moderne tagasivaade klassikale, vabaduse tunnetusele, personaalsusele, mis seob mineviku, oleviku ja tuleviku, sidudes selle kokku prillidisainis - need on uue sügistalvise kollektsiooni märksõnad.

Armu või vaheta kampaania Essilori fotokroomsetele prilliklaasidele

Ostes Norman-Optikast Essilori fotokroomsed prilliklaasid, on teil õigus 30 päeva jooksul peale nende prillide kättesaamist tagastada need meie kauplusesse ja asendada läbipaistvate klaasidega, juhul kui te ei ole fotokroomsete prilliklaasidega rahul. Armu või vaheta kampaania kehtib ajavahemikul 27.07.2020 - 31.12.2020.

Tooted 1 kuni 10 koguarvust 85

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 9