Kampaania! Transitions® läätsede rahulolugarantii

Pakume Transitions® prilliklaasidele kolmekuulist rahulolugarantiid prillide kättesaamise hetkest. Kui selle aja jooksul pole te mingilpõhjusel rahul Transitions® klaaside tumenevate omadustega (värvus, tumenemistsükkel või midagi muud sarnast, mis seotud fotokromaatilisuse omadustega), siis vahetame need klaasid ringi 3 kuu jooksul sama retsepti andmete alusel kirgaste läätsede vastu raha tagastuseta.

Uus pinnakate Satin Aktiv

Autoroolis võib peegeldustest häiritud nägemine mängida väga olulist rolli turvalisuses. Lahenduseks on Satin Aktiv peegeldumisvastane pinnakate, mis tagab häirivate peegeldusteta nägemise ööpäevaringselt.

Julbo laste päikeseprillid

Laste silmad vajavad UV-kiirguse eest enam kaitset kui täiskasvanul, kuna lapse silma optilised keskkonnad on väga läbipaistvad, pupillid suured ning kahjulikud UV-kiired pääsevad silma suuremate takistusteta.

Vespa prillid

Vespa on bränd, mis pikemat tutvustamist ei vaja. See on olnud vabaduse, nooruslikkuse ja magusa elu sümbol juba 70 aastat.

Nova päikeseprillid kuni -70%

Nova päikeseprillid on hinna ja kvaliteedi suhtelt üks parimaid võimalusi optilise päikeseprilli tellimiseks neile, kes ilma tugevusteta päikeseprillidega suve ja päikest nautida ei saa. Kuna uusi mudeleid on taas aprilliks saabumas, siis tühjendame ladu juba armsaks ja populaarseks saanud eelmisest kollektsioonist.

Tooted 1 kuni 10 koguarvust 57

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6