Ray-Ban nüüd müügil

Ray-Ban on USA prillibränd, mis sai kuulsaks oma “aviaator” prillidega ja tänu popikoonidele nagu Paul McCartney, Freddie Mercury või Tom Cruise, kes neid kandsid. Ray-Ban teeb prilliraame ja päikeseprille nii naistele kui meestele. Tegemist on maailma ühe kõige tuntuma ja enim müüdava prillibrändiga. Vaatamata pikale ajaloole on Ray-Ban siiani üks juhtivaid päikeseprilli brände maailmas.

Kaubamärgil on 6 peamist päikeseprillide disaini: Aviator, Wayfarer, Clubmaster, Justin ja Erika ning viimasena lisandunud Clubround. Ray-Bani kõige populaarsemad päikeseprillid on Wayfarer ja Aviator.  Kui üldjuhul tasub prille alati proovida enne ostmist, sest iga stiil ei sobi kõikide näokujudega, siis Aviator ja Wayfarer-päikeseprillid on kompliment pea igale kandjale.

Täielik pühendumine täiuslikule disainile ja tehnoloogiale on see, mis eristab Ray-Bani teistest luksusbrändidest. Ray-Ban parimates päikeseprillides on kas polariseeritud ja/või fotokroomsed prilliklaasid. Need prilliklaasid sobivad inimestele, kelle silmad on valgustundlikud või kellel tuleb veeta palju aega otsese päikesevalguse all.

Tule ja tutvu Ray-Ban prilliraamide kollektsioonidega Tallinnas Rävala ja Mustakivi kaupluses ning päikeseprillidega Tartu Tasku keskuse kaupluses. Või e-poes siit.