Julbo Aero bleu fonce mat zebra

Tavahind: 210,00 €

Special Price 147,00 €

Saadavus: Laos

Rävala pst 6, Tallinn Kaart

Julbo Aero mudel on mõeldud neile, kes otsivad kestvaid prilliraame rasket füüilist pingutust nõudvate spordialade harrastamiseks. Aero mudel ei tee mugavuses, raami kestvuses ja soorituses allaandmisi. Zebra ning Zebra Light fotokroomsed prilliklaasid tagavad laia vaatevälja sõltumata valgusoludest. Prilliraamidel on väga hea ventilatsioon ning ka väga rasketes oludes ei lähe prilliklaasid uduseks. Air Link prillisangad tagavad kindla ja mugava istuvuse.

Kaal: 26 g

Tehniline informatsioon : Panoraamvaade; 3D ninapadjad; Grip Tech: kummiga kaetud sangaotsad, mis hoiavad pea ümber, kuid ei takerdu juustesse; Väga hea klaaside ventileeritus; Air Link sangasüsteem; sobilik ka aasiapärasele näole.

Base 6 kumer prilliklaas

Optilise klipi võimalus alates august 2016

Sellel mudelil on Zebra 2-4 prilliklaasid:
Zebra 2-4 prilliläätsed on fotokromaatilised ja uduvastase kattega ning sobivad väga hästi mägiratta sõiduks, jooksmiseks, mägironimiseks ja suusatamiseks. Prilliläätsed tumenevad vastavalt valguse intensiivsusele kategooria vahemikes 2-4 ning nende reaktsiooniaeg on kiire: toonimuutus toimub 22-28 sekundi jooksul. Prilliläätsede välispinnal on hüdrofoobne pinnakate. Värvivalikus on pruun toon, mis toob pinnastiku reljeefi paremini esile.

Vaata ka videot siit.


Vaata prilliklaase lähemalt siit.


Loe prilliklaasidest lähemalt siit.